namoři.cz

Exotické okružní plavby MSC Cruises po světových mořích

Riviera Tour
Loď na moři

Splňte si své
námořnické sny

Informace o plavbách

Pro naše klienty, kteří se s námi vydávají na svou první plavbu po moři, jsme připravili několik užitečných informací a rad.

Pokud však budete mít jakékoliv nejasnosti či dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Neboť osobní přístup je jedním ze základních rysů Riviera Tour.

Dokumenty s užitečnými informacemi v PDF

Další důležité odkazy a informace

Cestovní pojištění

Dle všeobecných podmínek plavební společnosti je nutné aby účastník plavby měl uzavřeno platné cestovní a zdravotní pojištění.

V případě, že klient není pojištěn prostřednictvím RIVIERA TOUR je povinen doložit řádné cestovní pojištění 
s limitem pojistného plnění na ošetření, hospitalizaci a převoz do vlasti v minimální částce 100.000,- EUR. Je nutné si uvědomit, že cestujete na plavbu a případné zdravotní komplikace a jejich řešení včetně případného leteckého transportu z lodi je velmi nákladná záležitost. Před odjezdem potřebujeme znát Vaši pojištovnu a číslo pojistné smlouvy.

Plavební společnost důrazně apeluje na uzavření pojistné smlouvy. Lékařská služba na lodi je za poplatek a jen vstupní vyšetření se účtuje od 60 eur. Vzhledem k destinacím a místům doporučujeme všem klientům komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu Pojišťovny UNION v ceně 390,-Kč / osobu pro celou plavbu v Evropě na plavbě v počtu 7 nocí.

Z našich zkušeností víme, že se Vám tato investice vyplatí. Pojištění lze sjednat při objednávce plavby (hradí se jen cena pojištění ). Pojištění po uzavření smlouvy je zpoplatněno poplatkem 250,- Kč. Pojištění po vystavení palubních lístků (35 dnů před odjezdem a méně) je zpoplatněna částkou 350,- Kč.