namoři.cz

Exotické okružní plavby MSC Cruises po světových mořích

Riviera Tour
Loď na moři

Splňte si své
námořnické sny

Informace o plavbách na moři

Ilustrace

Kdy zakoupit plavbu na lodi?

Pro plavby lodí platí jednoduché pravidlo – čím dříve, tím lépe. Cenové kalkulace u plaveb jsou úplně odlišné od cen, na které je klient zvyklý při nákupu zahraniční nebo tuzemské dovolené. Čím dál více klientů nakupuje dovolenou na last minute a spoléhá se tak na co nejnižší cenu. U plaveb je to přesně naopak. Společnost vypisuje ceny cca 1 rok předem, tehdy si můžete zakoupit plavbu za nejlepší cenu. Následuje pak ještě jedno slevové období – promo akce, která je před vánočními svátky. V tu dobu již bývá značná část kajut vyprodána a následují takzvané pružné tržní ceny.

To znamená, že společnost ceny neustále mění podle aktuálního stavu prodeje volných kapacit na lodi. Obecně lze tedy říci, že CK může garantovat pouze katalogovou cenu plavební společnosti, která je stanovena jako cena maximální a je velmi vysoká, někdy i o více než 100 % původní ceny. V praxi to znamená, že jeden den muže stát kajuta například 20.000 Kč na osobu a druhý den muže být cena 15.000 Kč nebo i 40.000 Kč. Zde rozhoduje vždy potvrzená rezervace. Proto doporučujeme provést rezervaci plavby co nejdříve s dostatečným časovým předstihem.

Co obsahuje cena zajezdu?

Pokud není uvedeno jinak, obsahuje cena zájezdu plavbu dle stanoveného rozpisu plaveb (plavební společnost má právo plavbu v důsledku počasí a nebo nepředvídatelných skutečností plavbu změnit), počet nocí ve vnitřní kajutě (pokud nebude Váš požadavek změněn na kajutu venkovní a balkonovou – za příplatek), plná penze počínající nástupem na loď - snídaně, obědy, servírované večeře a příležitostné půlnoční rauty nebo svačiny, nápoje z nápojových automatů po dobu výdeje stravy – převážně voda, někdy čaj, káva, džus, kakao mimo večeře, porúrské služby při nalodění a vylodění, dětský a animační mládežnický klub,cpřístavní taxy,cveškeré animační a zábavné programy na lodi, bazény, vířivky... (služby delegáta jen u vybraných plaveb)

Cena zájezdu nezahrnuje cestu do přístavu, pokud není v katalogu uvedeno jinak, delegáta (pokud není v katalogu uvedeno jinak), fakultativní výlety lodní společnosti, servisní poplatek 7 eur/osoba/den, děti 3,5 eur/dítě/den splatný na lodi při vyúčtování služeb, nápoje, drinky zakoupené na barech a konzumaci z pokojového minibaru, služby kadeřníka, sauny, masáže a jiné služby. Ke každé objednávce je automaticky připočítána částka 15 % jako součást poplatku.

Jak se mám v cenách vyznat a jaké ceny jsou uvedeny v katalogu?

V našem katalogu uvádíme vždy cenu za osobu. Cena je kalkulována vždy za vnitřní kajutu v optimální knihovací třídě a je stanovena dle ceníku plavební společnosti v cenách za včasný nákup. Jsou to tedy nejnižší možné ceny za plavbu, a proto je u všech cen uvedena cena od. To znamená, že v praxi se cena muže lišit a cena v katalogu slouží pouze jen jako orientační cena pro Vaši představu, jaký objem finančních prostředků je nutno si na dovolenou na lodi vyčlenit. Plavby s dopravou a delegátem uvedeny v přední části katalogu mají vždy pevnou cenu a tato cena se během roku nemění.

Jak zjistím přesnou cenu a jak objednat plavbu

Zavolejte nám, (tel. 571 424 588, 577 012 757, 603 170 508, 604 253 781) nebo napište e-mail: info@rivieratour.cz a velmi rádi s Váma zkonzultujeme Vaše požadavky, navrhneme vám dopravu do přístavu,vybereme plavební okruh a loď tak, aby Vaše spokojenost byla na prvním místě. Tím že se specializujeme pouze na jednu plavební společnost máme vynikající přehled o všech lodích, službách a možnostech. Po této konzultaci zašleme cenouvou nabídku a návrh cestovní smlouvy. Vaším podpisem a uhradou zálohové platby je cestovní smlouva platná.

Ilustrace

Chci vědět, jak vypadá loď?

Klikněte na www.rivieratour.cz a pravém horním roku klikněte na VIDEO Z PLAVBY. Patnáctiminutová sekvence Vám řekne víc,než přečtení celého katalogu informací.

Jak se mám dostat do přístavu?

 • První variantou pro Vás nejjednodušší je objednat si plavbu s dopravou a delegátem. Pak stačí nastoupit v ČR do autobusu a pak se už o nic nestaráte a necháte se rozmazlovat službami CK RIVIERA TOUR.
 • Druhou variantou je doprava do přístavu Vaším osobním vozem.Pokud se tak rozhodnete, rádi Vám poradíme jak do přístavu, kde zaparkovat vozidlo a podobně. Máme pro Vás připraveny podrobně zpracované pokyny k odjezdu, které Vám pomůžou praktickou informací. V přístavu Vám zajistíme hlídané parkoviště přímo u přístavního mola, parkovné se hradí plavební společnosti na místě samém cca 80 eur/týden. Hlídané parkoviště se musí objednávat předem, informujete nás proto už při sepsání smlouvy, že požadujete parkování vozidla, po naplnění kapacity parkoviště již je dosti složité hledat náhradní řešení.
 • Letecká doprava - zajistíme Vám rádi leteckou dopravu k přístavu a následný transfer k lodi do přístavu a zpět.

Neumím anglicky, neumím italsky,... ?

Nevadí, svěřte se do rukou našeho delegáta při plavbách s dopravou a delegátem CK RIVIERA TOUR. Právě pro takové situace je tu náš delegát k dispozici.

Sport - hry a kultura

Nabídka her a sportovních aktivit během dní na moři je velmi široká. Najdete tu např. běžeckou trasu, multifunkční sportovní hřiště (basketbal, volejbal, malý fotbal), stolní tenis, boxerský ring, aerobik, aqua aerobik, cvičení jógy, kickbox, posilovna (možnost osobního trenéra), dále lezeckou stěnu pro různě pokročilé lezce (možnost lezeckého kurzu), surfařskou vlnu a ledovou plochu. Poklidnější chvíle Vám připraví minigolfové hřiště.Vybavení lodí se liší, informace o jednotlivých lodích naleznete na www.rivieratour.cz

Relaxace a wellness

Na všech lodích jsou k dispozici bazény a brouzdaliště pro děti. Nezřídka jsou tyto bazény obohaceny o doplňky, které Vám chvíle u nich strávené zpříjemní (např. vířivky, skluzavka, apod.). V některých částech jsou bazény a jiné vodní radovánky přizpůsobené mladším účastníkům plaveb. Pohlazením po těle a duši jsou lázně se saunou,hammam, masážní salony, vířivky dalšími procedury. Nechybí také kosmetický salón a kadeřnictví. Masáže a další lázeňské procedury a služby jsou za poplatek.

Kultura a vzdělávání

Muzikálová a divadelní představení.Lodě jsou vybaveny velkokapacitními divadelními sály, v nichž se konají večerní představení.Představení zcela jistě potěší dospělé diváky i děti.

TV a film

Ve všech kajutách je televizor s příjmem satelitních kanálů v různých jazycích podle toho, kde se právě loď pohybuje. Na lodích je často také prostřednictvím televize nabízeno velké množství filmů - jde o výběr současné kinematografie dostupný každému v libovolném čase dle systému Pay-Per-View. Některé kanály jsou vyhrazeny pro vnitřní okruh lodi a lze na nich najít základní informace k lodi, plavbě, bezpečnostním předpisům a aktualitám během plavby.

Zábava

Bary, kavárny, noční kluby.Na všech lodích najdete několik různě tematicky zaměřených barů a kaváren, které jsou otevřené do pozdních nočních hodin. V některých si můžete zazpívat s karaoke, naslouchat pianistovi, vychutnat vynikající vína a sekty nebo jen strávit příjemný večer v okruhu přátel. Vždy je otevřen noční klub s diskotékou. Vydáte-li při zábavě hodně energie, je při připraven půlnoční bufet nebo slavnostní raut.

Fakultní výlety

Lodní personál nabízí hostům ve všech přístavech pestrou škálu výletů – od relaxačních odpolední s koktejlem v ruce na pláži přes jízdu na Harley,výlety za historií a přírodou v doprovodu erudovaných průvodců až po adrenalinové zážitky. Cestovatelé,kteří rádi objevují nová místa sami pro sebe, si však také přijdou na své.

Kasina a hry

Cestovatelé, v nichž dřímá pokerový génius či vášeň pro ruletu, mohou zkusit štěstí v lodních kasinech. Pokud Vás atmosféra kasina neláká,můžete se s přáteli sejít na "partičku" v karetním salonu.Prostory a zařízení, která jsou vyhrazena pro děti a mládež, najdeme na všech lodích. Děti od 2 do 12 let a mládež do 18 let jsou v péči profesionálních vedoucích a mohou se účastnit různých kurzů či zábavních aktivit - např. maškarní průvod,detektivní hra, apod. Pokud si rodiče chtějí udělat prostor pro sebe a nemít přitom starost o své ratolesti, jsou tyto služby a hlídání k dispozici prakticky po celý den. Lodě nabízejí malým námořníkům jim vyhrazené místnosti, kluby a prostory s bazény a jinými vodními radovánkami.Pro celou rodinu je určena herna s videoautomaty s pestrou škálou akčních, motoristických a sportovních simulátorů a dalších her.

Spojení s pevninou

Pro kontakt s domovem nebo kanceláří můžete využít pevných telefonních linek na lodi (za poplatek) nebo internetového centra (za poplatek).Za předpokladu, že si s sebou vezmete svůj počítač,je připojení k internetu na některých lodí možné přímo z kajuty nebo prostřednictvím technologie bezdrátového připojení WI-FI (za poplatek).

Pokud se loď pohybuje v dosahu sítí mobilních operátorů, bude Vám fungovat i Váš mobil. Zkontrolujte si před plavbou, zda Váš přístroj podporuje frekvence používané vnavštívených oblastech místními operátory. Na některých plavbách (Evropa, Asie) je také k dispozici trvalý mobilní signál, přes lodní přijímač (za poplatek).

Ilustrace

Plavba s delegátem

Pokud je některý termín plavby vypsán s delegátem, znamená to, že při naplnění minimálního počtu účastníků bude na palubě lodi přítomen delegát.Funkce delegáta na plavbě spočívá především v technickém a jazykovém zázemí pro klienty. Delegát si s Vámi dá každý den hromadnou schůzku. Na těchto schůzkách Vám poradí v praktických ohledech pobytu na lodi, bude Vám nápomocen při vyřizování případných požadavků, poradí Vám jak se pohybovat v přístavech, do nichž se plavíte a co navštívit. Mimo to bude po celý den dostupný na telefonu pro případ, že se vyskytnou urgentní záležitosti. Vzhledem k tomu že ve většině přístavů je k dispozici několik fakultativních výletů (některé týdenní plavby nabízí i více 150 fakultativních aktivit), nezastává delegát na lodi funkci průvodce pro fakultativní výlety a aktivity, neboť by nebylo možné vyhovět všem požadavkům. Nenaplní-li se zájezd dostatečně budete v případě, že jste na termín přihlášeni, o této skutečnosti informováni, a CK se s Vámi dohodne na dalším postupu.

Před naloděním

Pro běžný život na palubě a výlety na pevninu jsou vhodné sportovní či jiné pohodlné oděvy a obuv. Plánujete-li využívat posilovnu, přibalte si také přiměřené oblečení a hlavně zvláštní pár sportovních bot pouze pro posilovnu. Během plavby však také budete mít možnost zúčastnit se nejrůznějších společenských událostí. Pro běžné večeře v hlavní restauraci platí pravidlo, že dospělí by neměli nosit džíny a trika. Pánům doporučujeme kalhoty, košili a případně i sako,dámám šaty, kostým, nebo společenské kalhoty a blůzu. Pro každou plavbu jsou také plánované gala večery, na nichž je vyžadován společenský oděv. U pánů se očekává tmavý oblek a kravata, dámy mohou oslnit ve večerních šatech. Kdo kasina formální večerní zábavu nepotrpí, nemusí se těchto aktivit účastnit. Večeře se souběžně podávají také v jiných restauracích, kde je hlavním pravidlem pohodlí hosta. Doporučení k nadcházejícímu večeru naleznete také v lodních novinách, které Vám vždy večer (vydání pronásledující den) doručí do kajuty. Co se týká obuvi, doporučujeme VŠEOBECNÉ PODMÍNKY ÚČASTI NA ZÁJEZDECH CK RIVIERA TOUR především obuv s nízkými podpatky, pohybujete-li se na venkovních palubách.

Zavazadla

Vzhledem k tomu, že plavbě na lodi často předchází let na místo nástupu, doporučujeme řídit se při balení zavazadel předpisy letecké dopravy,které jsou ostatně velmi podobné předpisům lodním.Spolu s lodními lístky obdržíte také lodní přívěsky na kufry (Luggage Tags), které si těsně před naloděním na Vaše kufry připevníte. Vněkterých případech tyto přívěsky obdržíte až na lodním terminálu,při odbavení na plavbu. Při nalodění Vám budou Vaše zavazadla službou odebrána a dopravena do Vaší kajuty. Za poškození či ztrátu zavazadel, či jejich obsahu ručí na základě mezinárodních dohod lodní společnost. Toto ručení je však omezeno podobným způsobem, jako je tomu u leteckých společností. Doporučujeme proto mít cennosti, drahá zařízení, léky, doklady, peníze a jiné nepostradatelné předměty zabalené vpříručním zavazadle. Pro příruční zavazadla platí, že je zakázáno na loď přinášet potraviny a nápoje jakéhokoli druhu. Nápoje nesmí být v omezené míře přineseny v hlavním zavazadle (max. 0,7 l). Lodní společnosti si však vyhrazuje právo na kontrolu všech zavazadel a případné vyjmutí nežádoucích předmětů či substancí. Absolutní zákaz donášení potravin a nápojů jakéhokoli druhu platí při návratu na loď při zastávkách během plavby. Potraviny a nápoje, které zakoupíte mimo loď budou zabaveny. (Některé společnosti, např. MSC, Vám v přístavech zakoupený alkohol i jiné nápoje uskladní a vydá při vylodění.)

Hotely v přístavu

Ve všech evropských i světových přístavech Vám můžeme zajistit jednorázové ubytování před plavbou i po ní. Budete-li si chtít dovolenou prodloužit, zajistíme Vám ubytování na libovolný počet nocí. V některých destinacích (především mimo Evropu) Vám můžeme zajistit také kompletní poznávací balíčky s ubytováním na trase a pronájmem automobilu.

Ručníky

Ubytování na lodích je se řídí stejnými standardy jako ubytování v hotelích. Na všech kajutách jsou hostům k dispozici ručníky. Dostatek ručníků je také k dispozici ve wellness části lodi, u bazénů a v posilovně.

Vlastní doprava

Pokud cestujete vlastním automobilem do přístavu, vyžádejte si při podpisu smlouvy rezervaci místa na hlídaném parkovišti přímo v přístavu. Cena parkovného je od 45-90 EUR/týden a hradí se přímo v přístavu v hotovosti. Pro rezervaci je nutné nahlásit SPZ, druh a barvu vozidla. Máte-li parkovací místo zajištěno, prokážete se při příjezdu do přístavu lodním lístkem a budete následovat instrukce personálu. Pro placení parkovného je třeba drobnější hotovost.

Letecká doprava

U plaveb, s nimiž jste u nás zakoupili také letenky, zajistíme na požádání transfery. Transfery, které u jednotlivých plaveb RIVIERA TOUR nabízí, jsou jen navrženou možností přepravy mezi letištěm, hotelem a přístavem. Podle logistických dispozic destinace se může jednat o hromadné transfery (především Evropa, některé plavby po Asii, Karibiku a jiné plavby), privátní transfery, či kombinaci obojího. Nejedná se o povinný příplatek k plavbě. Klienti si mohou zajistit transfery individuálně, nebo využít taxislužeb.

Cestovní pasy, vízové a vstupní formality

U všech plaveb bez výjimky, tedy i u plaveb po zemích EU se musí účastníci plavby před naloděním prokázat cestovním pasem platným minimálně ještě 6 měsíců po předpokládaném návratu plavby a to včetně dětí nad 6 let věku. Nelze cestovat na občanský průkaz! Toto pravidlo platí také pro děti všeho věku. Pouze na plavbách po Evropě mimo Chorvatska mohou být děti do 5 let napsány v pase rodičů. Všechny úřední předpisy a požadavky, kterým je nutné vyhovět pro návštěvu zemí, v nichž má konkrétní plavba plánované zastávky, jsou výhradně věcí klienta a je nutné mít veškerá víza a dokumenty vyřízené a připravené před nastoupením plavby. RIVIERA TOUR Vám bude při vyřizování těchto formalit na Vaše přání nápomocná. Pro plavby zahrnující jakýkoli vstup na území USA je nutné elektronické vstupní povolení (tzv. ESTA). Vstup na území Ruské federace je rovněž nutné vízum. Vzhledem k procesním pravidlům nastaveným ruskými úřady je vízum zahrnuto v ceně fakultativních výletů. Pokud plánujete v ruských přístavech opustit loď, musíte si koupit fakultativní výlet, jinak nebudete vpuštěni na pevninu.

Ilustrace

Ubytování

Ačkoli se jednotlivé kategorie kajut liší, ve všech kajutách Vás čeká jednotný standard: postel, WC a sprcha, šatník, TV/Satelit, telefon. Na některých lodích je za poplatek možné připojení k internetu přímo z kajuty (počítače v kajutách nejsou). O Vaši pohodu se během plavby stará Váš kajutový steward. Ubytování je možné v následujících kategoriích:vnitřní kajuty: kajuty s výše uvedeným vybavením, bez okna; vnější kajuty: kajuty s výše uvedeným vybavením, s oknem; vnější kajuty s balkonem: kajuty s výše uvedeným vybavením, s balkonem; suity: kajuty s výše uvedeným vybavením, některé mohou být velkoryseji zařízeny (např. vana v koupelně), jedná se o rozlehlejší apartmány,většinou s balkonem či rozlehlou terasou(některé mohou být dokonce patrové). Ubytování Rozloha kajut se pohybuje v rozmezí 13 – 15 m2 u standardních vnitřních a vnějších kajut, u standardních vnějších kajut s balkonem 15 – 18 m2 (balkony4 – 7 m2). Rozměry suit 25 – 48 m2 + balkon/terasa. (Vzhledem k tomu, že CK RIVIERA TOUR nabízí širokou škálu plaveb od několika společností,berte tyto údaje jako orientační hodnoty.Děti jsou ubytovány na přistýlkách.U vnitřních a venkovních kajut je přistýlka koncipována jako sklopné lůžko,u balkonových kajut a suitů je přistýlka řešena samostatně.V nabídce jsou i kajuty pro tělesné postižené klienty se vším potřebným standartem.Všechny ceny vždy uvádíme za vnitřní kajutu.Cenu venkovních a balkonových kajut Vám zpracujeme na vyžádání.

Stravování

Strava během plavby je formou plné penze, která se skládá ze snídaně, oběda, večeře, popřípadě občerstvení během dne a půlnočního bufetu. Voda a některé nealkoholické nápoje z automatů jsou během jídel k dispozici zdarma. Přes den stravování nepodléhá žádným společenským pravidlům. Večeře v hlavní restauraci jsou společenskou událostí a dle plánovaného rozpisu vyžadují přiměřené společenské oblečení. Hosté, kteří se formalit rádi vzdají, mohou využít služeb dalších restaurací (pokud jsou na lodi k dispozici). V některých specializovaných restauracích je vyžadována rezervace předem a platí se rezervační poplatek (cca 20 – 25 EUR). Restaurace na lodích nebo jejich části jsou tematicky zaměřeny, a proto Vám mohou nabídnout širokou škálu kuchyní: klasický bufet pro každého strávníka, lehkou italskou kuchyni, gurmánské požitky s rukopisem francouzských chef de cuisine, exotikou provoněné asijské speciality i šťavnaté steaky z amerických prérií. Postaráno o Vás bude i tehdy, rozhodnete-li se strávit den či jeho část v soukromí Vaší kajuty. Pokojový servis (na některých lodích zdarma) je v provozu 24 hodin. Lodní kuchaři nezapomínají ani na strávníky se speciálními požadavky. Na vyžádání lze zajistit například vegetariánskou stravu. (Mějte prosím na paměti, že do žádné restaurace není povoleno vstupovat bez obuvi a svrchní části oděvu, tj. vstup do restaurace např. v plavkách je nepřípustný.)Orientační doba podávání jídel: snídaně 7.00 – 10.00, oběd 12.00 – 14.30. Podávání večeří je na většině lodí rozděleno do dvou sezení: 1. kolem 18.00 a 2. kolem 20.00 (časy se mohou u jednotlivých společností či lodí lišit).

Co je to okružní plavba?

Pro našince neskutečný sen.Během plaby většinou 7-10 dnů poznáte 5 i více zemí a to v doslova neskutečném standartu služeb.Na lodi si opravdu připadáte,že o Vás mají zájem,že nemusíte v řadě čekat na pivo a párek.Každý den strávíte v jiném prostředí, poznáte několik odlišných zemí, kultur a obyčejů různých destinací, na luxusní lodi, která uspokojí všechny Vaše touhy. Můžete relaxovat ve výřivce, nechat se masírovat profesionálními maséry nebo si zasportovat v moderně vybaveném fitness centru.využít knihovnu či internet. Na večer je pro Vás také připraven bohatý program – diskotéky, kavárny s živou hudbou či kasino.V kostce během dne mužete poznávat zemi ,kde právě kotvíte,účastnit se připravených výletů,návštěvu města nebo třeba relax na pláži apod.Zajisté mužete využívat služeb lodě po celý den.Ve večerních hodnách se nalodíte,následuje bohatá večer složena s několika menu.Z pravidla po večeři si rozhodně nenecháte ujiít estrádní představení a pak začíná lod žít opravdu na plno,bary,kasína,diskotéky večírky apod.Nudit se rozhodně nebudete.

Plující luxusní hotely nabízejí stovky kajut, několik restaurací a desítky barů, kina, kasina, sladkovodní bazény a terasy na opalování. Každá loď disponuje několika typy kajut. Nejlevnější jsou kajuty vnitřní – bez výhledu na moře, následují kajuty vnější – s oknem a pak nejlepší kajuty s vlastním balkonem. Všechny kajuty jsou klimatizovány, mají televizní přijímač se satelitem, rádio, telefon, trezor, vysoušeč vlasů i plně vybavenou koupelnu. Lodě jsou samozřejmě vybaveny tou nejmodernější navigační a bezpečnostní technikou, která zajišťuje klidnou a bezpečnou plavbu za jakýchkoli povětrnostních podmínek.Vyberte si jednu z exklusivních plaveb v Karibiku, Jižní Americe, na Havajských ostrovech, v jihovýchodní Asii, Africe, Středomoří nebo Austrálii. Stačí pouze snít a my Vám tyto sny pomůžeme naplnit.

Proč na okružní plavbu

 • Poznání - okružní plavba v sobě kombinuje pobytový a poznávací zájezd, během krátké doby lze totiž navštívit několik států a přitom stále v komfortu a pohodlí bez náročného balení a vybalování zavazadel. Čas je efektivně využit - během týdenní plavby máte možnost navštívit minimálně 5 přístavů a projít se po městě s využitím služeb průvodce nebo na vlastní pěst, přes noc se dlouhé vzdálenosti mezi jednotlivými přístavy překlenou noční plavbou.
 • Zábava - na lodi může mít organizovanou nebo volnou podobu, záleží čistě na Vás. Využít můžete bazén s tobogánem, vířivku, joggingovou dráhu, multifunkční sportovní hřiště či fitness centrum. Za příplatek je pro Vás připraveno i welness centrum: turecké lázně, sauna, masáže, aromaterapie, kadeřník nebo kosmetika. Účastnit se můžete kurzů jógy, kreslení, vaření, tance. K dispozici Vám je i knihovna, internetová kavárna, taneční a divadelní sál nebo kinosál, diskotéka, night-club, bar nebo kasino. Vašim dětem se bude věnovat vyškolený personál; jsou pro ně připraveny soutěže, kvízy, hry, filmy, maškarní bály a diskotéky.
 • Luxus - okružní plavby po celém světě již dávno nejsou nedostupnou luxusní dovolenou! Od 90.let minulého století zaznamenávají každoroční nárůst poptávky a celosvětově patří k nejrychleji rostoucímu segmentu turistického průmyslu. Dnešní gigantické lodě lze směle přirovnat k „prvotřídním plovoucím hotelům“; obdobně jako u hotelů i u lodí platí odlišení v počtu hvězdiček: čím větší počet hvězdiček, tím vybavenější loď a lepší servis během plavby. Lodě jsou opatřeny satelitními navigačními systémy, klimatizací, výtahy a stabilizátory, „mořské nemoci“ se proto bát rozhodně nemusíte. Ubytováni budete v komfortních kajutách. Velký důraz je kladen především na kvalitu služeb, bezpečnost a hygienu. Prohlídněte si naší nabídku okružních plaveb a budete jistě velmi překvapeni příznivou cenou.
 • Atmosféra - pro každého z nás, suchozemců, je vytahování kotvy vpravdě magická záležitost. A východ nebo západ slunce na lodi odrážející se na hladině moře – na to se nezapomíná. Servis, na okružní plavbě je pro Vás zajištěna péče 24 hodin denně.
 • Stravování - stravování během plavby je skutečně vydatné; obvykle zahrnuje více jak plnou penzi a lodní kuchyně Vám nabídne mezinárodní pokrmy, nechybí ani speciality zemí, kudy právě loď proplouvá, švédské stoly a mistři kuchaři Vám připraví nečekané kulinářské zážitky.
 • Trip - představte si, že se každé ráno probudíte v jiném přístavu.
 • Sport, relax - každá z lodí disponuje na horní – sluneční palubě nejméně 1 bazénem, do kterého ústí tobogán, bazénkem pro děti a několika vířivkami. K volné dispozici jsou lehátka a osušky. Joggingová dráha na horní palubě, moderně zařízené fitness centrum, multifunkční hřiště pro tenis,volejbal a basketbal Vás udrží v kondici. Wellness centrum je k dispozici také na každé lodi – turecké lázně, sauna, různé druhy masáží, aromaterapie, thallasso terapie, kadeřník a kosmetika. Za příplatek jsou Vám tyto služby k dispozici.
 • Nákupy - na lodi máte možnost nakupovat ve velkém množství obchodů. Ve chvíli, kdy loď pluje po moři, máte jedinečnou příležitost koupit si jakékoli zboží bez daně.
 • Lidé - společně s Vámi bude na palubě lodi přes 40 různých národností, což promění Vaši dovolenou v nevšední zážitek.
 • Poznání - okružní plavba v sobě kombinuje pobytový a poznávací zájezd, během krátké doby lze totiž navštívit několik států a přitom stále v komfortu a pohodlí bez náročného balení a vybalování zavazadel. Čas je efektivně využit - během týdenní plavby máte možnost navštívit minimálně 5 přístavů a projít se po městě s využitím služeb průvodce nebo na vlastní pěst, přes noc se dlouhé vzdálenosti mezi jednotlivými přístavy překlenou noční plavbou.

Co je to lodní zájezd - plavba po moři?

Lodní zájezd je skvělá volba v souladu se současnými trendy cestování. Jedná o ideální kombinaci pobytového a poznávacího zájezdu a přitom je kladen důraz především na Vaše pohodlí a komfort.

Jaké jsou lodě a vybavení?

Na palubě cruiseru naleznete přesně takové pohodlí, jako v hotelu. Každá kajuta je standardně vybavena vlastním sociálním zařízením - koupelna se sprchou a WC, klimatizace .Veřejné prostory - restaurace, bary, haly, salony a sály - jsou přehlídkou současných trendů v architektuře interiérů. V interiérech jsou použity zajímavé materiály a technologie - kombinace skla a kovu, exotická dřeva, mramor, gobelíny a další úžasné věci.

Program na lodi - nuda

Ani náhodou! Na palubě lodi naleznete tolik zařízení, že se jim nevyrovnají ani klasické hotely. Pro sportovce - hřiště na míčové hry, tenisové kurty, sqush, horolezecká stěna, posilovna, joggingový pás na horní palubě s výhledem na širé moře a další. Pro milovníky zábavy a kultury jsou připraveny estrády a kabarety, koncerty vážné hudby, divadlo, taneční večery. Pro ty, co se neobejdou bez internetu je na většině lodí k dispozici přípojka pro internet buď přímo v kajutě nebo v internetových koutcích. Se zábavou se myslí i na mladé - a tak kina, herny a diskotéky se těší na vaši návštěvu.Každá lod má jiné vybavení a rádi Vám podáme konkrétní informace.

Horní paluby jsou po většinu času zality sluncem a pohodou, neustále vás ovívá příjemný vánek. Vychutnejte si opalování na zaručeně čerstvém mořském . Pro rozptýlení si můžete zaplavat v bazénu A navíc: mnoho lodí nabízí kosmetické, kadeřnické, pedikérské služby a masáže. Nechte se hýčkat, vždyť nikam nepospícháte! Udělejte si čas a poznejte kouzlo terapií wellness nebo thassaloterapie, zajděte si do sauny nebo se naložte do vířivky.

Dětský klub

Na většině lodí jsou provozovány dětské kluby pro jednotlivé věkové kategorie. Vaše děti budou v bezpečí a pod dohledem zkušených chův a animátorů. Vy si odpočinete a vaše děti budou mít postaráno o dobrou zábavu.Jazyková bariera není problém.

Stravování

Tak to jste na lodi správně! Mezinárodní personál se postará o to, že pizza bude opravdu originální a od Itala, kung pao od Číňana a v sushi baru uvidíte za pultem Japonce. S trochou nadsázky to tak opravdu je! Dovolená na lodi je přímo festivalem dobrého jídla a kvalitního pití. V ceně plavby je zahrnuto celodenní stravování - tedy snídaně, oběd, odpolední káva se svačinou, večeře a půlnoční bufet. Nápoje k jídlům si platí každý host sám. Můžete však využít různých programů, kde jsou i nápoje zahrnuty - více informací získáte u popisu služeb jednotlivých rejdařství.Pokud si chcete dopřát ještě více, můžete zajít do specializovaných restaurací a barů a užít podle svých chutí i své peněženky co hrdlo ráčí.

Zdravotní péče

Nejobávanější zdravotní potíž - mořská nemoc - nehrozí. Lodě jsou vybaveny stabilizátory. Po vystoupení na pevninu budete sice cítit mírné chvění v nohách, ale menší pocity nevolnosti hrozí jen opravdu velmi citlivým jedincům. Cesta lodí se nedoporučuje lidem s vážnějším onemocněním, které by při zhoršení vyžadovalo rychlý zásah lékaře, rovněž ženy ve vyšším stupni těhotenství jsou z přepravy vyloučeny.Některé lodě mají speciálně upravené kajuty pro vozíčkáře, takže i oni jsou na palubách vítáni. Pro případ akutního onemocnění je na lodi obvykle ordinace palubního lékaře. Pokud jste pamatovali na řádné a kvalitní cestovní pojištění, můžete veškeré obavy škrtnout. Vaše pojišťovna vám případná nečekaná vydání proplatí.

Kontakt

RIVIERA TOUR s.r.o. - Autorizovaný prodejce plaveb MSC Cruises

 • +420 577 012 757
 • Po-Pa 9:00 - 18:00
 • E-mail: info@rivieratour.cz
 • Náměstní Hildy Synkové 1389
 • Brumov-Bylnice, 763 31, Czech Republic
 • IČ: 259 117 41
 • DIČ: CZ25911741
 • EMERGENCY CALL
 • (pouze v případě nouze v zahraničí)
 • +420 603 170 508