namoři.cz

Exotické okružní plavby MSC Cruises po světových mořích

Riviera Tour
Loď na moři

Splňte si své
námořnické sny

MSC Crociere, Švýcarsko

Oficiální webové stránky: www.msccruises.com

O společnosti MSC:

Ačkoliv má společnost MSC sídlo ve Švýcarsku, jsou všechny plavby v italském stylu. Servírují se skvělá středomořská jídla, vybavení a inetriéry lodí jsou účelné a velice vkusné a ve srovnání s extravagantními loděmi Costa decentní.

Během těchto plaveb s našimi klienty obeplujeme celou Evropu. Podíváme se do Kielu, Le Havre, Lisabonu, Fátimy, Casablancy, na Kanárské ostrovy, Madeiru, do Barcelony, Gibraltaru, Valencie, na Ibizu, Menorcu, Sardinii, Mallorcu, do Saint Tropez, Nice, Říma, na Maltu, do Tunisu, Izraele, Jeruzaléma, Nazaretu, Haify, Olympie, Athén, Sparty, na Santorini, do Èerné Hory, Bari, Istanbulu i Benátek. Destinace jsou to opravdu lákavé! K mání jsou tak poslední volné kajuty na plavbu řeckými ostrovy, do Izraele a západního Středomoří. Není dobré nechávat nákup na poslední chvíli, protože nabídka je velmi omezená a ani ceny už nejsou zrovna nejvýhodnější. Pro plavby na moři platí více než kde jinde pravidlo včasného nákupu!

Plavby na lodích

Naši stálí klienti jistě přivítali podstatné změny, které se u CK Riviera Tour uskutečnily během tohoto roku. Tou první je nákup nového autobusu Neoplan Touliner, který našim klientùm značně zpříjemní cestování do přístavu. Pro klienty je připraven pohodlný bus s opravdu dostatečným prostorem pro cestování, který je vybaven polohovatelnými anatomickými sedadly, komfortní klimatizací, WC, 3x TV s DVD i servisem teplých nápojù zdarma během celé cesty do přístavu. K dispozici jsou i přikrývky na noční jízdu. Zcela standardní záležitostí je studená večeře v busu a teplá snídaně. Na zpáteční cestě rozšiřujeme nabídku o teplou svačinku.

Skvělou zprávou jistě je, že se rozšířil počet nástupních míst a v roce 2014 povede hlavní trasa autobusu ve směru: Vsetín - Valašské Meziříčí - Frýdek-Místek - Ostrava - Nový Jičín - Hranice - Olomouc - Brno - Břeclav - Bratislava a Vídeò. Zejména Bratislavu uvítají klienti ze Slovenska, kteří tvoří stále početnější skupinu našich klientù. Novinkou je i svoz (transfer) k busu na trase Pardubice - Hradec Králové - Praha - Benešov - Humpolec - Jihlava - Velké Meziříčí - Brno.

Na rok 2014 se nabídka služeb CK Riviera Tour podstatně rozšíří nejen v počtu plaveb s dopravou a delegátem, ale i v poskytovaných službách naší kanceláře. Na plavby se v roce 2014 vydáváme již v lednu, a to do Karibiku či do Izraele, popřípadě do Casablancy. Taneční plavba je již tradičně téměř vyprodána a v roce 2014 ji uskutečníme v dubnu. Vyrazí na ni opět stejná skupina skvělých “věčných tanečníkù“ s úžasným smyslem pro zábavu a nadáním pro tanec. Další plavby v květnu a červnu Vás zavedou do Turecka a zavítáme i na sever - připravována je úžasná plavba norskými fjordy. V podzimní nabídce nechybí plavba kolem Evropy, dále pak plavby do Casablancy, na Madeiru, do Izraele nebo na Santorini. Kompletní nabídku naleznete v sekci plavby s dopravou a delegátem.